Kalender 2019-2020

9 september Start turnseizoen
30 september en 3 oktober Inschrijven + kans aankopen clubkledij
24-25 oktober Geen training (bijscholingsweekend trainers) Wel demo!
31 oktober Koekenverkoop Aangepaste editie!
5 december Sinterklaasfeest kleuters
19 december Bake off in de sporthal (Demo A) Cancelled
13 januari Geen training 14u-16u (MOEV)
1-31 januari Inschrijvingen 2de semester
3 februari Geen training 14u-16u (MOEV)
6 februari Geen training (Badmintontornooi)
24 maart Geen training 14u-16u (MOEV)
18 april Organisatie eigen recre@wedstrijd Tu-AT-LM-MT
13-15 mei Turnfeest Cancelled 
9 juni Geen training 14u-16u (MOEV)
26 juni Laatste training seizoen

Feestdagen

Geen training op:

  • 1 november (Allerheiligen)
  • 2 november (Allerzielen)
  • 11 november (Wapenstilstand)
  • 24 december (Kerstavond)
  • 25 december (Kerstdag)
  • 31 december (Oudejaarsavond)
  • 1 januari (Nieuwjaar)
  • 2 januari (2de Nieuwjaarsdag)
  • Zondag 4 april (Pasen)
  • Maandag 5 april (Paasmaandag)
  • 1 mei (Dag van de Arbeid)
  • Donderdag 13 mei (Hemelvaart)
  • Zondag 23 mei (Pinksteren)
  • Maandag 24 mei (Pinkstermaandag)

Wedstrijden

Acro A/B/C/I

I-niveau
  • 19-20 december 2020: SYTA
  • 20-21 januari 2021: Zeestern Trials
  • 23 januari 2021: PV1 C & I niveau
  • 6 februari 2021: PV 2 C & I niveau
  • 20 februari 2021: PV 3 C & I niveau
  • 6 maart 2021: PV 4 C & I niveau
  • 27 maart 2021: Vlaams C & I niveau
C-niveau
  • 19-20 december 2020: SYTA
  • 20-21 januari 2021: Zeestern Trials
  • 23 januari 2021: PV1 C & I niveau
  • 6 februari 2021: PV 2 C & I niveau
  • 20 februari 2021: PV 3 C & I niveau
  • 6 maart 2021: PV 4 C & I niveau
  • 27 maart 2021: Vlaams C & I niveau
B-niveau
  • 19-20 december 2020: SYTA
  • 20-21 januari 2021: Zeestern Trials
  • 13 februari 2021: PV 1 A & B niveau
  • 20 maart 2021: PV 2 A & B niveau
  • 3 april 2021: PV 3 A & B niveau
  • 1 mei 2021: Vlaams kampioenschap A & B niveau
  • 22 mei 2021: Belgisch kampioenschap A & B niveau
A-niveau
  • 19-20 december 2020: SYTA
  • 20-21 januari 2021: Zeestern Trials
  • 13 februari 2021: PV 1 A & B niveau
  • 20 maart 2021: PV 2 A & B niveau
  • 3 april 2021: PV 3 A & B niveau
  • 9-11 april 2021: FIAC
  • 1 mei 2021: Vlaams kampioenschap A & B niveau
  • 22 mei 2021: Belgisch kampioenschap A & B niveau

Recre@Acro

  • 19-20 december 2020: SYTA
  • 13-14 februari 2021: Hasselt
  • 6-7 maart 2021: Kieldrecht
  • 20-21 maart 2021: Niel

Demo A/B

Demo A
  • 27 februari 2021: Demoteamhappening Oostende
  • 13 maart 2021: Klokke Roelandcup Mariakerke
  • 08 mei 2021: Ros Beiaardcup Dendermonde
  • 15 mei 2021: Manenblusserscup Mechelen
Demo B
  • 14 maart 2021: Klokke Roelandcup Mariakerke
  • 16 mei 2021: Manenblusserscup Mechelen

DMT A/B/C

A/B-niveau
  • 16-17 januari 2021: PV 1 in Destelbergen
  • 6-7 februari 2021: PV 2 in Niel
  • 13-14 maart 2021: PV 3 in Ternat
  • 8-9 mei 2021: Vlaams kampioenschap in Hulsthout (na selectie)
  • 22-24 mei 2021: Belgisch kampioenschap in Beveren (na selectie)
C-niveau
  • 9-10 januari 2021: PV 1 in Niel
  • 30-31 januari 2021: PV 2 in Vosselaar
  • 6-7 maart 2021: PV 3 in Bilzen
  • 29-30 mei 2021: Vlaams kampioenschap in Schelle (na selectie)

Recre@DMT

  • 22 november 2020: Landegem
  • 13-14 februari 2021: Oostakker

Tumbling

A/B-niveau
  • 16-17 januari 2021: PV 1 in Destelbergen
  • 23-24 januari 2021: PV 2 in Zonhoven
  • 27-28 februari 2021: PV 3 in Ingelmunster
  • 20-21 maart 2021: PV 4 in Oud-Turnhout
  • 24-25 april 2021: Vlaams kampioenschap in Brugge (na selectie)
  • 22-24 mei 2021: Belgisch kampioenschap in Beveren (na selectie)
C-niveau
  • 9-10 januari 2021: PV 1 in Niel
  • 30-31 januari 2021: PV 2 in Vosselaar
  • 6-7 maart 2021: PV 3 in Bilzen
  • 29-30 mei 2021: Vlaams kampioenschap in Schelle (na selectie)

Recre@TU

  • 22 november 2020: AT in Landegem
  • 18 april 2021: AT & Tu in Waarschoot