Kalender 2019-2020

11 september Start turnseizoen
2 oktober en 5 oktober Inschrijven + kans aankopen clubkledij
19 – 20 oktober Geen training (bijscholingsweekend trainers) Wel demo!
26 oktober Koekenverkoop
16 november Geen training (Badmintontoernooi)
27 november MOEV Gymnastiekland
30 november Zwarte pietenfeest kleuters
8 januari Geen training 14u-16u (MOEV)
1 februari en 5 februari Inschrijvingen 2de semester
19 februari Geen training 14u-16u (MOEV)
1 april Geen training 14u-16u (MOEV)
18 april Familiedag
24 mei Organisatie eigen recre@wedstrijd Tu-AT-LM-MT
27 mei Geen training 14u-16u (MOEV)
27 juni Laatste training seizoen

Feestdagen

Geen training op:

  • Vrijdag 1 november (Allerheiligen)
  • Zaterdag 2 november (Allerzielen)
  • Maandag 11 november (Wapenstilstand)
  • Dinsdag 24 december (Kerstavond)
  • Woensdag 25 december (Kerstdag)
  • Dinsdag 31 december (Oudejaarsavond)
  • Woensdag 1 januari (Nieuwjaar)
  • Donderdag 2 januari (2de Nieuwjaarsdag)
  • Zondag 12 april (Pasen)
  • Maandag 13 april (Paasmaandag)
  • Vrijdag 1 mei (Dag van de Arbeid)
  • Donderdag 21 mei (Hemelvaart)
  • Zondag 31 mei (Pinksteren)
  • Maandag 1 juni (Pinkstermaandag)

Wedstrijden

Acro A/B/C/I

I-niveau
  • ? – ATAC Kappelen
  • 4-5 januari – SYTA Puurs
  • 1-2 februari – PV 1 Alken
  • 22-23 februari – PV 2 Lille
  • 14-15 maart – PV 3 Eeklo
  • 4-5 april – PV 4 Genk
  • 1,2 of 3 april – Vlaams Mariakerke
C-niveau
  • ? – ATAC Kappelen
  • 4-5 januari – SYTA Puurs
  • ? – Zeestern De Panne
  • 1-2 februari – PV 1 Alken
  • 22-23 februari – PV 2 Lille
  • 14-15 maart – PV 3 Eeklo
  • 4-5 april – PV 4 Genk
  • 1,2 of 3 mei- Vlaams Mariakerke
B-niveau
  • ? – ATAC Kappelen
  • 4-5 januari – SYTA Puurs
  • ? – Zeestern De Panne
  • 8-9 februari – PV 1 Bazel
  • 29 februari – 1 maart – PV 2 Breendonk
  • 28-29 maart – PV 3 Niel
  • 1,2 of 3 mei – Vlaams Mariakerke
  • 30-31 mei – 1 juni – Belgisch Gent
A-niveau
  • ? – ATAC Kappelen
  • ? – Zeestern De Panne
  • 8-9 februari – PV 1 Bazel
  • 29 februari – 1 maart – PV 2 Breendonk
  • 28-29 maart – PV 3 Niel
  • 1,2 of 3 mei – Vlaams Mariakerke
  • 30-31 mei – 1 juni – Belgisch Gent

Recre@Acro

  • 11-12 januari – Heusden
  • 18-19 januari – De panne
  • 14-15 maart – Heverlee
  • 16-17 mei – Erembodegem

Demo A/B

  • 15 februari – Oostende
  • 21 maart – Mariakerke
  • 9 mei – Sint-Gillis-bij-Dendermonde
  • 16 mei – Mechelen
  • 23 mei – BSTF Gent

DMT B/C

B-niveau
  • 25-26 januari – PV 1 Sint-gillis-bij-dendermonde
  • 15-16 februari – PV 2 Hulshout
  • 21-22 maart – PV 3 Oostende
  • 25-26 april – Vlaams Varsenare
  • 30-31 mei – 1 juni – Belgisch Gent
C-niveau
  • 18-19 januari – PV 1 Knokke
  • 8-9 februari – PV 2 Erpe
  • 14-15 maart – PV 3 Schelle
  • 16-17 mei – Vlaams Vosselaar
Resultaten: Resultaten DMT

Recre@DMT

  • 7 of 8 maart – Oostakker
  • 25 of 26 april – Ooigem
  • 24 mei – Waarschoot

Tumbling

A/B-niveau
  • 1-2 februari – PV 1 Zonhoven
  • 7-8 maart – PV 2 Essen
  • 28-29 maart – PV 3 Deinze
  • 2-3 mei – Vlaams Ekeren
  • 30-31 mei – 1 juni – Belgisch Gent
C-niveau
  • 18-19 januari – PV 1 Knokke
  • 8-9 februari – PV 2 Erpe
  • 14-15 maart – PV 3 Schelle
  • 16-17 mei – Vlaams Vosselaar
Resultaten: Resultaten TUMBLING

Recre@TU

  • 25 januari – Mariakerke
  • 24 mei – Waarschoot